• biuro@lysagora.pl
  • 603759291

Villa Greta

dolnoslaskie-agroturystyka1

Villa Greta

Opis obiektu:

Villa Greta to wyjątkowy obiekt agroturystyczny, który od ponad 130 lat pozostaje w rękach tej samej rodziny, co pozwoliło na zachowanie wielu pamiątek i utrzymanie szczególnej atmosfery domu, która łączy tradycje z nowoczesnością zapewniając gościom udany wypoczynek.

Położenie:

Villa Greta położona jest na granicy Gór i Pogórza Kaczawskiego w niewielkiej wsi Dobków, która stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Sudetów Zachodnich i Dolnego Śląska.

Zakwaterowanie:

Do dyspozycji Gości Villa Greta oddaje 2 i 4 os. pokoje z łazienkami. Pokoje wyposażone są dodatkowo w stałe łącze internetowe oraz radio z CD. Dla najmłodszych Gości możliwe jest wstawienie do pokoju łóżeczka.

Wyżywienie:

Villa Greta oferuję kuchnię bez wzmacniaczy smaku, opartą na ziołowym ogródku przypraw, na życzenie wegetariańską, domowy nabiał, własne kompozycje herbat ziołowych, wybór domowych przetworów i trunków własnej produkcji oraz inne smakołyki rodzimej produkcji. Aktualne ceny dostępne są na stronie internetowej obiektu. Oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów K.C

Atrakcje:

– certyfikowany plac zabaw

– miejsce na ognisko i grilla

– sad

– sala kominkowa

Villa Greta
Dobków 59 Świerzawa

tel. (75) 71 34 453; 0 509 745 591