• biuro@lysagora.pl
  • 603759291

Siedlisko Arte

siedlisko arte 4

Siedlisko Arte

Swoim gościom oferujemy estetyczne, odrobinę rustykalne wnętrza stwarzające poczucie przytulności oraz duży 15 hektarowy teren z prywatnym lasem i pięknymi widokami na kotlinę i góry.

Pyszna zdrowa kuchnia i przyjazna, niekrępująca atmosfera pozwoli Państwu poczuć się jak u siebie.

Nasze siedlisko to idealne schronienie dla wszystkich poszukujących wytchnienia jak również doskonała baza wypadowa do odkrywania turystycznych skarbów Kotliny Jeleniogórskiej i otaczających ją gór (Kaczawy z Krainą Wygasłych Wulkanów, Karkonosze, Izery, Rudawy Janowickie).

Preferującym aktywny wypoczynek o każdej porze roku okolica oferuje ogrom atrakcji począwszy od szlaków górskich, tras rowerowych, narciarskich, skałek wspinaczkowych, grot skalnych poprzez spływy kajakowe, raftingowe, loty widokowe a skończywszy na przebogatych złożach minerałów dla ich poszukiwaczy.

Dla gości pragnących w twórczy i niebanalny sposób spędzić swój czas oraz odkryć drzemiące w nich pasje organizujemy warsztaty artystyczne ceramiczne i witrażowe.

Zajmujemy się również kompleksową organizacją kameralnych szkoleń, imprez integracyjnych, plenerowych i okolicznościowych. Nasza ideą jest stworzenie niezwykłego miejsca, przepełnionego naszymi marzeniami i radością, w którym każdy, nawet najkrótszy pobyt, będzie należał do niezapomnianych.

Siedlisko Arte

Dziwiszów 148
58-508 Jelenia Góra 14

tel. kom. 513 18 7777
tel.  75 713 90 55
e-mail: info@siedliskoarte.pl

http://siedliskoarte.pl/