• biuro@lysagora.pl
  • 603759291

Völkl, Marker, Dalbello

Strona głównaPartnerzyVölkl, Marker, Dalbello
voelkl_small

Völkl, Marker, Dalbello

Völkl

Stare powiedzenie: „całość jest warta więcej niż suma części” to esencja filozofii firmy Völkl. Każdy z naszych produktów łączy w sobie najnowsze technologie, najwyższą jakość z bezgraniczną pasją do sportu oraz doświadczeniem i umiejętnościami zespołu Völkl.

Każdy produkt związany z marką Völkl jest wynikiem niestrudzonych badań i rozwoju. Völkl reprezentuje doskonałą jakość produktów i niemiecką precyzję – nie są to tylko słowne zapewnienia, ale sprawdzona rzeczywistość. Jako jedyny producent, w dalszym ciągu produkujący narty w Niemczech, traktujemy „Made in Germany” jako zobowiązanie do najwyższej jakości wykonania, jak i obietnicę jakości dla Was, naszych klientów.

Siłę napędową, po za naszą innowacyjnością, jest zawodowe narciarstwo, zarówno narciarstwo alpejskie Pucharu Świata, a także profesjonalny freeskiing i skitouring – dotrzymujemy kroku nowym zmianom w branży, a często tworzymy nowe trendy w narciarstwie. Profesjonalni zawodnicy nie są jedynymi beneficjentami naszych technologicznych rozwiązań – jest nim każdy użytkownik naszego sprzętu w każdym momencie jazdy na naszych nartach. Sprzęt sportowy Völkl zapewnia maksymalizację osiągnięć na stoku i zabawy na śniegu.

W ofercie ski touringowej marki Völkl znajdują się takie modele nart jak: NUNATAQ, NANUQ, INUK, AMAK, QANIK i NUKKA, a także najnowsza linia V-Werks BMT. Wszystkie te narty podczas uprawiania ski touringu dają maksimum atysfakcji i zabawy. W połączeniu z kijkami z linii TOURISTICK świetnie spędzisz czas na śniegu, czując się wygodnie i komfortowo.

Marker

60 lat temu Hannes Marker obserwując wzrastającą gwałtownie liczbę kontuzji narciarskich, skonstruował pierwsze bezpiecznikowe wiązanie narciarskie. Od tej pory misją marki Marker po dzień dzisiejszy jest tworzenie akcesoriów narciarskich – wiązań, kasków i gogli – zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Dzięki 60-letniemu doświadczeniu Marker dostarcza produkty kompletne – łączące ergonomiczny kształt, zaawansowaną technologię oraz niepowtarzalny styl. Te 3 cechy można ostrzec m.in. w wiązaniach z linii TOUR, kierowanych do uprawiających ski touring.

Dalbello

Rok 1974, Austria – sprzedano pierwszy but marki Dalbello. Powstała w tym samym roku firma od początków istnienia cechowała się odważną stylistyką oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Założyciele – Alessandro i Giovanna Dal Bello zdobywali doświadczenie w produkcji butów w Szwajcarii, jednak czując niedosyt wynikający z niedostatecznej realizacji swoich pomysłów postanowili samodzielnie zacząć produkować buty dla narciarzy. Pomysł wyewoluował do tego stopnia, że włoski producent w roku 2013 wyprodukował 13 – milionową parę butów. Dynamiczny rozwój firmy poprowadził do tego, że Dalbello obecne jest w 50 krajach – zrzeszając z roku na rok coraz większą liczbę fanów marki.

Dalbello podobnie jak marka Völkl słynie z wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Takim rozwiązaniem są buty przeznaczone do ski touringu, które marka ma w swojej ofercie. Niekwestionowanym liderem w tej kategorii jest but Dalbello SHERPA 5/5, który świetnie sprawdza się zarówno na podejściach jak i przy zjeździe.

 

logotypy voelkl 2

sat.poznan.pl

FacebookTwitter